Wykrywanie przecieków w Łodzi i okolicach

Wykrywamy przecieki w Łodzi:

  • po powodzi lub zalaniu,
  • po awariach instalacji wodnych,
  • spowodowane wilgocią technologiczną.

Oferujemy wykrywanie przecieków w Łodzi w mieszkaniach, domach, jak i obiektach użytku publicznego. Dotyczy to starszego, jak i nowoczesnego budownictwa. Kiedy warto się do nas zgłosić? Nie tylko po awariach, ale również gdy dostrzeżesz plamy wilgoci na przykład za listwami lub na ścianach. Szybko znajdziemy źródło problemu, dzięki czemu zadbasz o klimat w budynku, zapobiegniesz powstawaniu dalszych szkód, przy czym ograniczysz wydatki związane z ich kosztownymi naprawami.

Wykrywanie przecieków w Łodzi zapobiega też zagrzybieniu budynku. Czy wiesz, że grzyb nie tylko tworzy niekorzystny klimat we wnętrzach, ale też prowadzi do chorób nowotworowych i hormonalnych? Warto zatem zadbać o zdrowie swoje i innych osób – zgłoś się do nas! Szybko wykryjemy przeciek, a w razie potrzeby usuniemy wilgoć i zagrzybienie!

Wykrywanie przecieków wykonujemy z użyciem certyfikowanych urządzeń pomiarowych. Są bezinwazyjne, bezpieczne dla ludzi i otoczenia, a przy tym nie uszkadzają żadnych konstrukcji. Usługę przeprowadzamy błyskawicznie, oferujemy także przyjazne ceny. Zapraszamy!