Osuszanie budynków Łódź i okolice

Zalane lub zawilgocone mieszkanie to krótka droga do katastrofy. Finansowej i zdrowotnej. Wilgoć szybko niszczy elementy konstrukcyjne budynków, co wiąże się z dużymi wydatkami na naprawy szkód. Poza tym zawilgocone mieszkanie prędzej czy później skutkuje zagrzybieniem pomieszczeń. Czy wiesz, że to grzyby są jedną z najczęstszych przyczyn powstawania astmy, prowadzą też do nowotworów i zaburzeń hormonalnych?

Dlatego wyeliminowanie wilgoci w odpowiednim czasie jest po prostu kluczowe. Jeśli szukasz firmy, która osuszy budynek w Łodzi lub okolicy – DryTouch jest na stanowisku! Niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie jest zalane przez awarię pralki, pękniętą rurę lub przeciekający dach, szybko usuniemy wodę. Nawet jeśli nie wiesz, skąd bierze się wilgoć, ale zauważasz jej wykwity na suficie, ścianach albo w innych newralgicznych zakamarkach, znajdziemy dla Ciebie źródło wilgoci, a po przeprowadzeniu napraw osuszymy budynek!

Osuszanie budynków w Łodzi przez DryTouchpo zalaniu, powodzi, wyciekach lub zawilgoceniu przez naturalne czynniki przebiega szybko i bezproblemowo. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, ponieważ samodzielne wykrycie przecieków bywa niemożliwe, a osuszanie domowymi sposobami trwa co najmniej pół roku. DryTouchnawet w kilka godzin eliminuje ten problem – bezpiecznie, sprawnie i w atrakcyjnej cenie.

Osuszanie mieszkań w Łodzi – tylko z atestowanym sprzętem

Osuszanie mieszkań w Łodzi przeprowadzamy z zastosowaniem certyfikowanych osuszaczy z zabezpieczeniami akustycznymi, antywibracyjnymi, termicznymi i przeciwprzepięciowymi. Dzięki temu urządzenia są bezpieczne, pracują cicho i praktycznie bez obsługowo. Zużywają minimalną ilość prądu, usuwają nadmiar wilgoci i zapewniają jej optymalny poziom w każdym pomieszczeniu.

Osuszanie budynków w Łodzi z profesjonalnymi osuszaczami przebiega bezproblemowo i bezpiecznie. Dzięki temu obiekt szybko wróci do pierwotnego stanu i zapanuje w nim najlepszy mikroklimat dla Ciebie i Twoich bliskich.

Osuszanie budynków w Łodzi krok po kroku

Bezpłatne oględziny

Odgrzybianie w celu usunięcia zarodników grzybów

Dostawa certyfikowanych osuszaczy

Pomiary wilgotności przed rozpoczęciem prac

Proces osuszania

Ozonowanie w celu eliminacji brzydkich zapachów i szkodliwych związków

Przeprowadzenie pomiarów wilgotności

Skompletowanie dokumentacji dla ubezpieczyciela

Przekazanie certyfikatu z 12-miesięczną gwarancją na usługę

Co dokładnie osuszamy?

  • ściany,
  • sufity,
  • podłogi,
  • podposadzki i posadzki
  • dachy
  • tarasy
  • piwnice
  • strefy izolacji

Chcesz osuszyć mieszkanie w Łodzi lub okolicy? A może walczysz z wilgocią w biurze, zakładzie pracy, szpitalu lub w sklepie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wyeliminować tego wroga doszczętnie!