Próby dymowe w Łodzi i okolicach

Chcesz wykryć nieszczelności w budynku? Nie wiesz, skąd w Twoich pomieszczeniach wzięły się plamy wilgoci lub grzyb? A może po prostu pragniesz upewnić się, że obiekt jest właściwie zabezpieczony przed wilgocią?

Postaw na próby dymowe w Łodzi i okolicach z DryTouch! Jako eksperci od wykrywania przecieków szybko i bezpiecznie zlokalizujemy źródło problemów. Dzięki temu wyeliminujesz nieszczelności, a Twój budynek będzie w pełni zabezpieczony przed szkodliwą wilgocią, zagrzybieniem i zapanuje w nim idealny mikroklimat. Wykonując próby dymowe w Łodzi,zadbasz też o swoje finanse – zapobiegniesz zawilgoceniom, które niszczą materiały budowalne i konstrukcje budynków, co wiązałoby się z kosztownymi naprawami.

Próby dymowe w Łodzi i okolicach – wystarczy telefon!

1

Kontakt – jesteśmy pod telefonem 24 h na dobę.

2

Wykonanie usługi – bezinwazyjnie znajdziemy źródło nieszczelności. Do przeprowadzenia usługi zazwyczaj używamy bezpiecznego gazu o małej gęstości, który ulatnia się przez miejsca przecieków. Wtłaczanie przebiega z użyciem atestowanejpompy ciśnieniowej.

3

Dokumentacja – wykonamy formalności niezbędne do uzyskania odszkodowania.

4

Kompleksowe usługi – chętnie zrealizujemy dla Ciebie również osuszanie dachu lub wnętrz.

Próby dymowe w Łodzi i okolicach wykonujemy nie tylko w domach i mieszkaniach, ale też w obiektach użytku publicznego. Szukasz ekspertów do wykrycia nieszczelności w biurze, szkole, restauracji, sklepie lub na hali? Jesteśmy do dyspozycji!

Czy próby dymowe muszą wykonywać profesjonaliści?

Czy wiesz, że nie wszystkie nieszczelności oznaczają usterkę? W dachach są rozmieszczon especjalne dopływy powietrza, dlatego wydobywający się dym z niektórych obszarów nie zawsze oznacza przeciek. Eksperci z DryTouch doskonale wiedzą, które miejsca są potencjalną drogą przepuszczania wody, a które nie. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, ponieważ bezpiecznie i fachowo wykryjemy wszelkie nieszczelności na dachach i tarasach.

Wykonujemy próby dymowe w Łodzi i okolicach z użyciem bezpiecznych i atestowanych urządzeń. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!