Osuszanie budynków Łódź i okolice

Szukasz dobrej polskiej firmy, która osuszy dla Ciebie praktycznie każdy zakątek budynku? Postaw na usługi DryTouch! Jako rodzinne przedsiębiorstwo znamy branżę od podstaw i doskonale wiemy, jakie metody osuszania budynków w Łodzi sprawdzą się najlepiej w konkretnej sytuacji.

Nasze doświadczenie idzie w parze z umiejętnościami popartymi certyfikatem IICRC. Potwierdza on kompetencje zawodowe oraz oznacza, że jako nieliczni w Polsce pracujemy według najskuteczniejszych amerykańskich technik osuszania i odgrzybiania obiektów.

Świadczymy usługi osuszania w Łodzi i w okolicy nie tylko mieszkań i domów, ale też obiektów użytku publicznego na przykład sklepów, szkół i zakładów pracy. Wykrywamy przecieki, wykonujemy próby dymowe i odgrzybiamy budynki. Potrzebujesz natychmiastowego wsparcia w osuszaniu? Jesteśmy pod telefonem 24 godziny na dobę. Błyskawicznie pojawimy się na miejscu, by wilgoć nie wyrządziła większych szkód w Twoim obiekcie. Osuszanie budynków w Łodzi nigdy nie było prostsze!

Osuszanie Łódź – DryTouch na ratunek

Jak powiedział Nelson Boswell: To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.Chcemy oferować klientom usługi jak najwyższej jakości, przy czym nieść kompleksowe wsparcie między innymi w kompletowaniu dokumentów dla ubezpieczyciela. Przygotujemy niezbędne formalności, dzięki którym odzyskasz pieniądze za wyrządzone szkody. Ponadto oferujemy darmowy dojazd i bezpłatne oględziny.

Firma DryTouch rozwija się nieustannie, o czym świadczy otwieranie nowych oddziałów w całej Polsce. Możesz skorzystać z naszych usług nie tylko w Łodzi, ale też między innymi w Warszawie i Lublinie.Serdecznie zapraszamy do kontaktu!