Osuszanie dachów Łódź i okolice

Ulewne deszcze, grad, zalegający śnieg, zmienne temperatury, a nawet wadliwie wykonana izolacja… te czynniki najczęściej prowadzą do zalania lub zawilgocenia konstrukcji oraz warstw izolacyjnych dachu. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z profesjonalistami, którzy bezpiecznie osuszą dach w Łodzi i okolicach. Ponadto znajdziemy przyczynę przecieków, a w razie potrzeby osuszymy także wnętrze budynku.

Warto pamiętać, że woda samoistnie nie wyparuje z konstrukcji zadaszenia, a jej samodzielne usunięcie jest praktycznie niewykonalne. Z nami zyskasz pewność, że wilgoć zniknie całkowicie – w krótkim czasie i najkorzystniejszej cenie.Osuszanie dachów w Łodzi przeprowadzamy nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także w obiektach użytku publicznego. Dotyczy to między innymi zakładów pracy, biur, gabinetów, sklepów, warsztatów i innych placówek. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu osuszenia dachu w Łodzi i okolicach!

Osuszanie dachu w Łodzi – jak przebiega krok po kroku?

1

Kontakt

2

Bezpłatne oględziny

3

Wykrycie przecieków, szczelin i zlokalizowanie źródła problemu

4

Przeprowadzenie osuszania dachu w Łodzi (indywidualnie dobraną metodą na przykład z przygotowaniem odwiertów, rozłożeniem rur i podłączeniem urządzeń usuwających wilgoć)

5

Pomiary wilgotności

6

Sporządzenie dokumentacji dla ubezpieczyciela

Co zyskasz po osuszeniu dachu?

Wilgoć w dachu może odkładać się tygodniami, a nawet miesiącami aż w końcu zmagazynuje on kilkaset litrów wody! W konsekwencji materiały konstrukcyjne ulegną uszkodzeniu, a wilgoć przedostanie się do wnętrza budynku. Czy warto narażać się na dodatkowe koszty finansowe i stres? Nie czekaj aż problem urośnie do ogromnej rangi.Skontaktuj się z DryTouch, a osuszanie dachu w Łodzi przebiegnie bezproblemowo i sprawnie!

Osuszanie dachu w Łodzi:

  • doszczętnie usuwa wilgoć,
  • minimalizuje szkody,
  • wyklucza ryzyko zagrzybienia,
  • ogranicza Twoje wydatki do minimum,
  • zapewnia odpowiedni mikroklimat.

Jeśli więc chcesz definitywnie usunąć wilgoć, zapraszamy do kontaktu. Z użyciem certyfikowanego sprzętu sprawnie osuszymy dach w Łodzi, przy czym pomożemy skompletować dokumenty do odszkodowania. Jesteśmy pod telefonem 24h!